arasta-logo
 
  baris-poli  
sol

KURUMSAL

sag

Kuruluşumuz 2005 yılında ARASTA Tekstil firmasını kurarak sektöre giriş yapmıştır. Tekstil sektöründeki yolculuğuna yurtdışındaki zincir mağazaların iplik tedarikçiliğini yaparak başlamıştır.

2007 yılında iç piyasaya giriş yaparak; Türkiye’nin tekstil sektörü lokomotif firmalarına  hammadde veren önemli ve başarılı bir tedarikçi firma haline gelmiştir.
2010 yılında kurumsallaşma amacına yönelik olarak ilk şubesini İstanbul Merter’de açarak daha profesyonel bir anlayışla daha kurumsal bir yapıya sahip olmuştur. Burada firmalar ile görüşülerek yeni ürünler için birlikte AR-GE çalışmaları yapılmış ve farklı ürün gruplarına dâhil edilmiştir.

Firmamız kuruluşundan bu yana sürekli gelişerek Türk ekonomisine önemli katkılarda bulunmuş ve Türk ekonomisinin temeli olan Tekstil sektöründe kaliteli ve yenilikçi yaklaşımıyla sayısız üretim firmasına tedarikçi görevini üstlenerek kendi alanında öncü olmuştur.

Arasta Tekstil; çalışanları, müşteri memnuniyetini önde tutan felsefesi ile kaliteli ürün, hızlı servis ile sektörde aranan bir firma haline gelmiştir. Gelişmiş markaların ihtiyaçlarının giderilmesi, AR-GE çalışmaları, yeni ürünler ve uygulanan başarılı Pazarlama ve Satış stratejilerinin sonucu Arasta Tekstil her yıl büyüyen bir firma haline gelmiştir.

Kuruluşumuzun anlayışı sektör kuruluşlarının anlayışından tamamen farklı bir konseptte yer almaktadır. Hem altyapı (görsel ve yazılı anlamda) hem de kaliteli yapı ve hizmet kalitesi anlamında yaşamına devam etmektedir.

baris-poli
7 Anasayfa    Kurumsal    Triko İpliği    Halı İpliği    İletişim Copyright 2011 © Arasta Tic. Ltd. Şti.